Sekretariat 77 4527370

psychologia@uni.opole.pl

Autoprezentacja i Stres Przed Rozmową Kwalifikacyjną

Poszukiwanie pracy jest nieodłączną częścią dorosłego życia. Szczególnie istotne wydaje się zwłaszcza dla młodego absolwenta studiów. W głowie osoby kończącej przygodę akademicką i nierzadko poszukującej „Pierwszej Poważnej Pracy” może pojawić się wiele obaw, jako że i wyzwanie jest ogromne. Co (i jak) zatem zrobić, aby ułatwić sobie zadanie związane z koniecznością przeżycia rozmowy kwalifikacyjnej?

W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się czym jest autoprezentacja i w jaki sposób ją skutecznie przygotować. Nauczą się rozpoznawać oznaki stresu i nabędą wiedzę o sposobach radzenia sobie z nim po to, aby spotkanie z potencjalnym przyszłym pracodawcą stało się ciekawym i rozwijającym wyzwaniem. Słuchacze warsztatu dowiedzą się również w jaki sposób podjąć twórczą refleksję nad doświadczonymi porażkami i „spalonymi” rozmowami kwalifikacyjnymi, dzięki czemu każde zdobyte doświadczenie będą mogli potraktować jako krok w kierunku zdobycia pracy marzeń.

Prowadząca: Angelika Kleszczewska-Albińska
Doktor psychologii, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, specjalista z zakresu psychologii rozwojowej.

Data: 3 marca 2021, godz. 11:00 – 12.00

Link do wydarzenia: https://kariera.uni.opole.pl/online-autoprezentacja-i-stres-przed-rozmowa-kwalifikacyjna-jak-nie-dac-sie-samemu-sobie-03-03-2021/

ACK