Zaburzenie Paniczne

Kolejne wydarzenie z cyklu “Psychologia w Praktyce” tym razem uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat zaburzeń lękowych. Charakteryzują się one przewlekłym przebiegiem mogącym znacznie pogorszyć jakość życia i funkcjonowanie chorej osoby. Napad lęku jest okresem intensywnej obawy i dyskomfortu, który zaczyna się nagle, narasta szybko i trwa co najmniej kilka minut, ale nie dłużej niż dwie godziny.Więcej na temat tego zagadnienia w ujęciu teoretycznym oraz praktycznym opowie nam Dr Angelika Kleszczewska-Albińska, adiunkt Uniwersytetu Opolskiego. Zainteresowania : szeroko pojmowana psychologia kliniczna, emocji i różnic indywidualnych – zarówno w odniesieniu do badań nad dziećmi i młodzieżą jak i osobami dorosłymi.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 13 grudzień 2019