Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Pokój
dr Anna Bokszczanin abok@uni.opole.pl czwartek, 12.15-13.15 402
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl poniedziałek, 14.45 - 16.15 3
dr hab. Romuald Derbis prof. UO romuald.derbis@gmail.com 406
dr hab. Barbara Dolińska prof. UO bdolinska@uni.opole.pl poniedziałek, 13.00-14.00 i 15.30-17.00 s.2
czwartek, 11.30-13.30 - 23.02, 09.03, 16.03, 30.03, 20.04, 27.04, 18.05, 01.06 s.2

405
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl 401
dr Agnieszka Gawor agawor@uni.opole.pl wtorek, 18.15-19.15 401
dr Małgorzata Gocman mgocman@uni.opole.pl piątek, 15.00-17.00 407
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl środa, 11.15-12.45 401
dr hab. Alicja Kalus prof. UO Alicja.Kalus@uni.opole.pl czwartek, 16.30-18.00
od 24 kwietnia: wtorek 11.45-13.15.
205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl czwartek, 17.00-18.00 313
mgr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl wtorek (od 21.02.2017), 8.15-9.45 205
Ks. dr hab. Dariusz Krok prof. UO dkrok@uni.opole.pl wtorek 13.00-14.30, s. 45, Wydział Teologiczny, ul. Drzymały 1a.
wtorek 10.00-11.30 s. 45, WT (konsultacje sesja)
dr Tadeusz Majcherczyk Tadeusz.Majcherczyk@uni.opole.pl
dr hab. Barbara Mróz prof. UO bmroz@uni.opole.pl czwartek 10.00-11.30 308
dr Magdalena Nawrat magdana@uni.opole.pl Wtorek (od 21.02.2017), 10.00-11.30 309
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl piątek, 10.00-11.30 401
dr Jan Pietraszko traszka@uni.opole.pl piątek 13.00-14.00 309
dr Małgorzata Przepióra-Kapusta przepiora@uni.opole.pl poniedziałek, 15.00-16.00
czwartek, 14.00-15.30
11.03: 14:30-15:15
18.03: 13:00-13:45
25:03: 14:30-15:15
01.04: 13:00-13:45
08.04: 15:30-16:15
14.05: 14:45-15:30
28.05: 14:45-15:30
3
dr hab. Aleksandra Rogowska prof. UO arogowska@uni.opole.pl piątek, 8.10-9.40
312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl poniedziałek, 15:30-17:00 od 03kwietnia
czwartek, 14:30-15:00 od 03 kwietnia
207
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl luty/marzec: piątki w godz. 10.00-11.30, za wyjątkiem 24.03 w godz. 9.15-10.00 i 13.00-13.45
kwiecień : poniedziałki 13.45-14.30 i piątki 13.00- 13.45
maj/czerwiec: urlop macierzyński
207
dr Małgorzata Szarzyńska mszarz@uni.opole.pl środa 16.30-17.30 407
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl piątek (od 24.02.2016), 17.00-18.00 207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl Poniedziałek 13.15-14.45 s.207 207
mgr Alicja Żak-Łykus alicja.zak@uni.opole.pl
wtorek od 21.02 godz. 10.00-11.30
309
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl piątek 13.15-14.15 207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl wtorek 13.00-14.00 313