Sekretariat 77 4527370

psychologia@uni.opole.pl

Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Teams Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl wtorek: 13:15-14:00
czwartek: 9:00-9:45
Konsultacje za pośrednictwem MS Teams. Należy zgłosić obecność na konsultacjach w wiadomości (czat MS Teams), celem przyłączenia do stosownego kanału.
405
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl Wtorek godz. 11.30-12.45 – TEAMS zdalnie
Środa godz. 11.30-12.45 – TEAMS stacjonarnie, p. 204 IP, po uprzednim umówieniu




204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl środa 14.15-15.00
czwartek 14.00-14.45
406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO romuald.derbis@gmail.com Poniedziałek godz. 13.15-14.00
czwartek godz. 10.00-11.00
204
dr hab. Barbara Dolińska, prof. UO bdolinska@uni.opole.pl wtorek godz. 18.30-19.15
środa godz. 13.30-14.15 MS Teams
402
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl Środa godz. 18.00-18.45 online
Czwartek godz. 15.30-16.15 online

401
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl wtorek godz. 10.15-11.15
środa godz. 13.00-14.00
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl Wtorek:: 12:15-13:00 w gabinecie 401 lub online za pośrednictwem MS Teams (kod: mp1imm9)
Środa:: 12:15-13:00 w gabinecie 401 lub online za pośrednictwem MS Teams (kod: mp1imm9)

Tuesday: 12:15-13:00 in office 401 or online via MS Teams (code: mp1imm9)
Wednesday: 12:15-13:00 in office 401 or online via MS Teams (code: mp1imm9)
401
dr Aleksander Hauziński aleksander.hauzinski@uni.opole.pl czwartek godz. 17.50-19.20 online 309
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl poniedziałek godz. 14.00-14.45
wtorek, godz. 9.00-9.45
401
dr hab. Alicja Kalus, prof. UO akalus@uni.opole.pl czwartek godz. 9.45-10.30
wtorek godz. 14.45-15.30 (onlineMT/email)

205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl środa 17.30-19.00 MS Teams


313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl
407
dr Angelika Kleszczewska-Albińska akleszczewska@uni.opole.pl piątek godz. 8.00-9.00 online
sobota godz. 8.00-9.00 online
Kod zespołu
6gjjjcb
309
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl poniedziałek godz. 9.00-10.00 MS Teams
czwartek godz. 10.00-11.00 MS Teams
3
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl czwartek, godz. 17:00-18:30 (konsultacje odbywają się z wykorzystaniem MicrosoftTeams /kod zespołu: lvfb4fw/)
405
mgr Aleksandra Kwaśnicka aleksandra.kwasnicka@uni.opole.pl Konsultacje w semestrze letnim 2020/21:
Poniedziałek, 10:30-12:00, sala 407 (stacjonarnie lub online, przez MS Teams - proszę o wcześniejszy kontakt mailowy lub przez MS Teams, abym mogła zaprosić zainteresowane osoby do kanału "konsultacje")
407
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl środa godz. 14.00-15.30 MS Teams


407
mgr Agnieszka Malinowska agnieszka.malinowska@uni.opole.pl wtorek godz. 9.45-11.15




204
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl wtorek godz. 9.00-9.45
czwartek godz. 15.15.-16.00 online
308
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl wtorek godz. 9.00-9.45 i 11.15-12.00 207
mgr Magdalena Raszka magdalena.raszka@uni.opole.pl Poniedziałek 12.00-13.30 407
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl czwartek, godz. 13.15-14.00
piątek, godz. 13.15-14.00
312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl urlop naukowy

dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl środa godz. 10.00-10.45, MsTeams
czwartek godz. 9.00-9.45 MsTeams

309
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl urlop 407
mgr Marta Szeląg marta.szelag@uni.opole.pl Czwartek godz. 8.00-9.30
309
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl Semestr letni(spring term)
Piątki (Fridays) 12:00-13:30; sala 207
Instytut Psychologii, Pl. Staszica 1


207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl urlop 207
mgr Anna Wojtkowska anna.starkowska@uni.opole.pl Środa godz. 18.00-19.30


207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl Konsultacje dla studentów odbywają się on-line w poniedziałek godz. 9.00-10.00
Aplikacja MS Teams
nazwa zespołu "Konsultacje dr Zdybek", login: 2omjg03
W razie trudności proszę o kontakt e-mail: pzdybek@uni.opole.pl
--------------------------------------------------------
on-line consultations for students on Monday at 9.00-10.00 am
MS Teams application
team name "Konsultacje dr Zdybek", login: 2omjg03
In any questions You can write on email: pzdybek@uni.opole.pl
207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl wtorek godz. 13.00-13.45 IP
środa godz. 13.00-1345 IP
313