Sekretariat 77 4527370

psychologia@uni.opole.pl

Kategoria naukowa A

Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Teams Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl środa godz. 8:45-9:30
piątki godz. 10:00-10:45
405
mgr Radosław Boczoń radoslaw.boczon@uni.opole.pl Czwartek 9:00 - 9:45
Piątek 9:00 - 9:45
401
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl Środa godz. 16.30-17.30 204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl czwartek godz. 11.15-12.00
czwartek godz. 16.45-17.30
406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO rderbis@uni.opole.pl poniedziałek godz. 12.00-13.00
czwartek godz. 11.00-12.00 online https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a7cb855eaff8440379e68164a68034085%40thread.tacv2/conversations?groupId=e1e99f10-2909-4f83-b974-aba310d1b617&tenantId=8bc347df-2832-4d9d-b10a-fbdbdc7fe2e5
3
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl piątek godz. 9.00-9.45
piątek godz. 16.00-16.45

402
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl Wtorki, godz. 10:00-10:45;
Czwartki, godz. 13:15-14:00;
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl Konsultacje w trakcie semestru zimowego:
Środa: 13:00-13:45
Czwartek: 14:00-14:45

Consultations during the winter semester:
Wednesday: 13:00-13:45
Thursday: 14:00-14:45
401
dr Aleksander Hauziński aleksander.hauzinski@uni.opole.pl piątek godz. 8.55-9.40 i 16.50-17.35 309
dr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl wtorek godz. 11.15-12.45 401
dr hab. Alicja Kalus, prof. UO akalus@uni.opole.pl wtorek godz. 9.00-9.45
środa godz. 12.30-13.15



205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl poniedziałek godz. 10.15 - 11.00
czwartek godz. 11.30 - 12.15
313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl wtorek godz 9.00-9.45 i 12.15-13.00
407
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl Poniedziałek godz. 11.30−12.30
Czwartek godz.12.00−13.00
3
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl czwartek godz. 17:00-17:45
piątek godz. 17:00-17:45



405
mgr Aleksandra Kwaśnicka aleksandra.kwasnicka@uni.opole.pl Konsultacje w semestrze zimowym 2022/23:
wtorki 10:00-10:45
czwartki 12:15-13:00
407
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl piątek godz. 15.00-16.00
sobota godz. 10.00-11.00
402
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl wtorek godz. 9.00-9.45
czwartek godz. 11.30-12.15
308
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl urlop naukowy 207
mgr Magdalena Raszka magdalena.raszka@uni.opole.pl wtorek godz. 11:30-13:00 co dwa tygodnie od 11.10.2022 407
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl czwartek godz. 10.15-11.45 312
mgr Aleksandra Różańska aleksandra.rozanska@uni.opole.pl czwartek godz. 09:45 - 11:15 309
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl Wtorek 16:30-17:30
207
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl wtorek godz. 10.45-11.30 co drugi tydzień od 11.10
wtorek godz. 14.45-15.30 co drugi tydzień od 04.10
środa godz. 9.30-10.15 online
309
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl Semestr Zimowy (Winter term):
piątki (Fridays) 13:30-14:15;
Wybrane soboty (22:10; 13:30-14:15; 5.11:14:00-14:45;)
i niedziele (9.11; 14:00-14:45)
Instytut Psychologii, Pl. Staszica 1
pokój (room) 3
207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl środa 14.00-15.00 207
dr Ewelina Wojtarkowska ewelina.wojtarkowska@uni.opole.pl czwartek godz. 15:45-16:30 309
mgr Anna Wojtkowska anna.starkowska@uni.opole.pl


207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl piątek godz. 8.00-9.30 207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl środa godz. 14.45 - 15.30
czwartek godz. 11.45 - 12.30
Konsultacje od 28.10.2022

313