Sekretariat 792 676 670

psychologia@uni.opole.pl

Konsultacje – tylko online

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl poniedziałek godz. 8.45-9.30
czwartek godz. 9.00-10.00
405
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl 27.06, 30.06, 7.07, 14.07, 21.07, 28.07

Wtorek godz. 10.00-11.00

204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl 30.06, 07.07, 14.07, 21.07, 28.07.2020 godz. 12.00 - 13.30 406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO romuald.derbis@gmail.com 22.06.2020godz. 10.30-11.15
29.06.2020 godz. 10.30-11.15
06.07.2020 godz. 10.30-11.15
13.07.2020 godz. 10.30-11.15
20.07.2020 godz. 10.30-11.15
27.07.2020 godz. 10.30-11.15
204
dr hab. Barbara Dolińska, prof. UO bdolinska@uni.opole.pl urlop naukowy 402
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl 26.06 (piątek) godz 18.00-19.00
3.07 (piątek) godz 14.00-15.00
10.07, 17.07, 24.07. 31.07 (piątek) godz 14.00-15.00

401
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl 26.06 godz. 11:00 - 12:00
29.06 godz. 11:00 - 12:00
06.07 godz. 11:00 - 12:00
13.07 godz. 11:00 - 12:00
20.07 godz. 11:00 - 12:00
27.07 godz. 11:00 - 12:00

Na czas zagrożenia epidemiologicznego jestem dostępny w podanych godzinach na platformie moodle oraz na mailu.
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl 26.06; 30.07; 07.07; 14.07; 21.07; 28.07
godz. 10.30-11.15

W okresie pandemii proszę dzwonić na podany numer telefonu: tel.: +48 696 999 264
401
mgr Katarzyna Herok katarzyna.herok@uni.opole.pl 4
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl Konsultacje w czasie letniej sesji egzaminacyjnej:
poniedziałek 9.00-10.00
Proszę o kontakt w wybranych godzinach na MS Teams, Moodle, Skype lub przez e-mail.
401
dr hab. Alicja Kalus, prof. UO akalus@uni.opole.pl poniedziałek godz. 10.45-11.30
czwartek godz. 14.00-14.45
205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz. 17.00-17.45 313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl 26.06, 03.07, 10.07, 17.07, 24.07, 31.07 godz. 19:30-20:15

407
dr Angelika Kleszczewska-Albińska akleszczewska@uni.opole.pl 27.06, 04.07, 10.07, 17.07, 24.07, 30.07.2020 godz. 9.00-10.00

309
mgr Kamil Korzanowski kamil.korzanowski@uni.opole.pl wtorek godz. 16.15-17.15
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020
W okresie pandemii proszę dzwonić w powyższych terminach na podany nr telefonu: +48 606 473 086
3
mgr Przemysław Król przemyslaw.krol@uni.opole.pl 26.06.2020 godz. 15.00-15.45
06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz. 18.45-19.30

Skype: Przemysław Król
tel. 609 541 529
401
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz. 15.30-16.30 405
mgr Barbara Leszczyńska b.leszczynska@mopr.opole.pl Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00- 16.00 w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla ofiar Przemocy w Rodzinie , Opole, ul. Małopolska 20A
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl 24.06.2020 środa godz. 09.00 - 10.00
01.07.2020 środa godz. 09.00 - 10.00
08.07.2020 środa godz. 09.00 - 10.00
15.07.2020 środa godz. 09.00 - 10.00
22.07.2020 środa godz. 09.00 - 10.00
29.07.2020 środa godz. 09.00 - 10.00

407
mgr Agnieszka Malinowska agnieszka.malinowska@uni.opole.pl 23.06.2020 godz. 18.00-20.00
25.06, 30.06, 07.07, 14.07, 21.07, 30.07.2020 godz. 10.00-12.00
204
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl 24.06, 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz 9.00-9.45 308
dr Dominika Ochnik dominika.ochnik@uni.opole.pl wtorek godz. 17.00-17.45
środa godz. 15.15-16.00
309
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07 godz. 9.00-9.45

207
dr Jan Pietraszko traszka@uni.opole.pl 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz. 11.00-11.45 309
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07,30.07.2020 godz. 14.15-17.00 312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl 25.06; 30.06; 07.07; 14.07; 21.07; 28.07 w godz. 10:00 - 10:45. Konsultacje odbywają się zdalnie za pośrednictwem MSTeams lub maila
mgr Anna Starkowska anna.starkowska@uni.opole.pl 24.06, 01.07, 08.07, 15.07, 22.07, 29.07.2020 godz. 11.00-12.00 207
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl 24.06 -13.00-13.45 MsTeams
2.07, 8.07, 15.07, 22.07,29.07 - 10.00-10.45 MsTeams.
skype: Monika Stawiarska
m.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl
309
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz. 8.15-9.00 407
mgr Anna Tęsiorowska anna.tesiorowska@uni.opole.pl środa godz. 18.15-19.15 4
mgr Joanna Tyburczyk joanna.tyburczyk@uni.opole.pl wtorek godz. 15.00-15.45 407
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl Ze względu na epidemię proszę o kontakt telefoniczny lub via WhatsUp pod nr +48 663217456 w następujących godzinach:
poniedziałek - godz. 9.00-9.45
piątek - godz. 14.45-15.30
207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl 26.06, 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07.2020 godz. 8.00-8.45 313