Dla studentów

Szanowni studenci

W dniu 16.11.2018 zajęcia i konsultacje dr J. Pietraszko zostały odwołane z powodu choroby.

Szanowni Studenci

Konsultacje dr J. Dymeckiej zaplanowane na czwartek na godz. 15.00-15.30 zostały przesunięte na godz. 14.30-15.00

Studenckie Koło Psychoterapeutyczne

zaprasza na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 27 listopada 2018 o godzinie 18.00 w sali 212.

Szanowni Studenci,

w dniu 16.11. br konsultacje dr Anny Szałańskiej zostają odwołane z powodu opieki nad dzieckiem. Natomiast zajęcia popołudniowe oraz weekendowe dla Studentów studiów zaocznych odbędą się bez zmian.

Uwaga Studenci II i III roku

Zajęcia dr Anny Szałańskiej w dniu 14.11. br. nie odbędą się z powodu opieki nad dzieckiem

w dniu 13.11.2018 konsultacje dr M. Kłosowskiego zostały odwołane

Erasmus+ dodatkowa rekrutacja

Rusza dodatkowa, ostatnia rekrutacja na wyjazdy na studia oraz praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 w ramach Programu Erasmus+ do krajów Programu.

Studia oraz praktyki w ramach Programu Erasmus+ to niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia, nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów, poznania nowych kultur oraz podniesienia kwalifikacji.

Rekrutacja trwa od 12.11.2018 do 23.11.2018. (na wyjazd na studia mogą aplikować studenci, którzy ukończyli już I rok studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich, na praktykę, mogą aplikować wszyscy studenci). Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, skontaktuj się z Koordynatorem Programu Erasmus+ w Twojej jednostce i wypełnij wniosek wyjazdowy. Wniosek do pobrania na naszej stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER, więc jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne możesz starać się o wyższy grant na wyjazd!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorami wydziałowymi oraz z naszym Działem (erasmus@uni.opole.pl, tel. 77 541 5975).

Collegium Minus
Pl. Kopernika 11a, pok. 31

Szanowni Państwo

W związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej – poniedziałek 12 listopada br. jest dniem wolnym dla wszystkich pracowników i studentów Uniwersytetu Opolskiego.

Szanowni Studenci

Z powodu choroby w dniach 07-21.11.2018 zajęcia i konsultacje dr B. Zmaczyńskiej-Witek  zostały odwołane. Termin odrobienia zostanie ustalony i przekazany do Państwa wiadomości  w najbliższym czasie.

Uwaga studenci

Od listopada 2018 konsultacje dr Katarzyny Skałackiej zostają przeniesione z czwartku na wtorek (g. 12:00-13:30)

MOST rekrutacja

Rekrutacja na semestr letni 2018/2019 programu MOST odbywać się będzie w dniach 31 października do 30 listopada 2018. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce Studenci – MOST

Zajęcia i konsultacje dra hab. Dariusza Kroka prof.UO

W dniach 5-6 listopada 2018 roku (poniedziałek i wtorek) seminaria i konsultacje dra hab. Dariusza Kroka prof. UO zostają odwołane z powodu wyjazdu służbowego w ramach programu Erasmus.