Sekretariat 792 676 670

psychologia@uni.opole.pl

Drodzy Studenci

Rusza dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia i praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020  w ramach Programu Erasmus+.
Studia w ramach Programu Erasmus+ to niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia, nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów, poznania nowych kultur oraz podniesienia kwalifikacji.
Z Programem Erasmus+ możesz odbyć również praktyki studenckie m.in.: jako obowiązkowe praktyki w toku studiów, dodatkowe praktyki pozwalające zdobyć nowe doświadczenia, lub absolwenckie po zakończeniu studiów!
Rekrutacja trwa od 17.10.2019 do 25.10.2019 . Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, skontaktuj się z Koordynatorem Programu Erasmus+ w Twojej jednostce i wypełnij wniosek wyjazdowy. Wniosek do pobrania na naszej stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl
Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER, więc jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne możesz starać się o wyższy grant na wyjazd!
Wszelkie dodatkowe informacje na temat rekrutacji można znaleźć na stronie www.erasmusplus.uni.opole.pl oraz u koordynatora Instytutowego – Przemysława Zdybek (pzdybek@uni.opole.pl).
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do rekrutacji!

Data publikacji w serwisie: 16-10-2019 13:00:13

Powrót »