Poznaj naszych zagranicznych studentów

Chcesz poćwiczyć język angielski? Poznać nowe kultury i nawiązać przyjaźnie ze studentami z wymiany? Dołącz do nas!

We wtorek, 14. lutego o godzinie 15.00 w Auli Błękitnej Collegium Maius odbędzie się oficjalnie powitanie studentów przyjeżdżających na Uniwersytet Opolski w ramach wymiany zagranicznej. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu osoby zainteresowane nawiązywaniem współpracy z organizacją Buddy Mentors Programme, która zajmuje się udzielaniem pomocy zagranicznym studentom na UO. Czekamy na Was!

Jeśli nie możesz być z nami w poniedziałek, zapraszamy na kolejne spotkania, wyjścia i imprezy integracyjne. Napisz do nas! Koordynatorem organizacji jest Michał Wanke z Instytutu Socjologii, michal.wanke@uni.opole.pl.

Data publikacji w serwisie: 10-02-2017 07:01:59