Zapraszam do udziału w badaniu

Bardzo serdecznie zapraszamy do badań międzykulturowych. Badania  w ramach ogólnoświatowego projektu,  są  prowadzone on-line a uczestnicy rekrutowani są z ok. 100 krajów. Celem badań jest poszerzenie naszego zrozumienia związków pomiędzy postrzeganiem miłości, estetyki i sztuki, oraz kryteriów atrakcyjności fizycznej i nie tylko, w różnych kręgach kulturowych. Badania prowadzone są przez Uniwersytet Wrocławski – Instytut Psychologii – (Marta Kowal, Piotr Sorokowski  i współpracujący Uniwersytet Opolski – Instytut Nauk Pedagogicznych Anna Krasnodębska). Do udziału zapraszamy pracowników,  studentów oraz inne, dorosłe osoby (powyżej 18-tego roku życia). Czas wypełniania ankiety to ok. 20-25 minut.

Oto link do badań

Dziękuję w imieniu całego zespołu badawczego

Dr hab. Anna Krasnodębska

Data publikacji w serwisie: 25-04-2021 07:43:49