Rekrutacja do programu dla studentów – ambasadorów „EU Careers”

Szanowni Państwo,

rozpoczęła się rekrutacja do programu dla studentów – ambasadorów „EU Careers”, realizowanego przez European Personnel Selection Office (EPSO) oraz Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Celem programu “Ambasadorowie Karier UE” jest wyłonienie jednego studenta, który będzie reprezentował Uniwersytet Opolski i zostanie Ambasadorem programu “EU Careers”.

Kadencja ambasadora trwa 1 rok. Uniwersytet Opolski realizuje program od 2016 roku. Niestety, tegoroczna Ambasadorka UO zrezygnowała z programu z powodów osobistych. EPSO ogłosiło rekrutację na przyszły rok akademicki zapraszając Uniwersytet Opolski ponownego, aktywnego włączenia się do programu.

W związku z tym poszukujemy studenta/studentki Uniwersytetu Opolskiego który zostanie nominowany przez Uniwersytet – będzie reprezentował Uniwersytet Opolski w programie i pełnił rolę Ambasadora.

Do programu zapraszamy osoby posługujące się językiem angielskim na wysokim poziomie (minimum B2 – udział w szkoleniach i komunikacja z pracownikami EPSO/innymi ambasadorami UE) będące studentami naszego Uniwersytetu w tym i kolejnym roku akademickim (październik 2022 r. – wrzesień 2023 r.).

Nabór kandydatów w Uniwersytecie Opolskim trwa do 31 marca 2022 r.

Chętnych studentów prosimy o:

Jeżeli znają Państwo osobę zainteresowaną programem lub osobę, która w Państwa ocenie sprawdziłaby się w tej roli proszę o przesłanie informacji o programie: https://kariera.uni.opole.pl/ambasadorowie-karier-ue-start-naboru-w-edycji-2022-2023/

Lub bezpośredni kontakt na adres: kariera@uni.opole.pl Wymagane dokumenty to CV w formacie Europass (w języku polskim i angielskim).

Data publikacji w serwisie: 10-03-2022 13:29:05